Rüyada Kıyamet Kopmasını Görmek

Rüyada kıyamet kopmasını görmek rüya sahibinin sağlık durumunun bozulacağına ya da sağlam kurtulamayacağı bir kazaya işaret etmektedir. Bu rüya genelde pek hayra yorulmaz. Kişinin hayatının alt üst olacağına, büyük problemler yaşayacağına, acı ve üzüntü çekeceğine, altından kalkılmayacak sorunlara ve çaresizliğe işaret etmektedir.

Rüyada Üzerine Kıyamet Koptuğunu Görmek

Bu rüyada kıyamet kopmasını görmek gibi hayra yorulmamıştır. Rüyayı gören kişinin ecelinin geldiğine, vadesinin ve kendisine biçilen ömrün sona ereceğine ve öleceğine işaret edilmektedir. Ölümü beklenen bir kişinin hayata veda etmesine şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Başkasından Duymak

Rüya sahibinin kötü ve sıkıntılı dönemlere gireceğine, çok gözyaşı dökeceğine ve acı çekeceğine, problemlerini aşamayacağına ve ruhsal açıdan kendisini güçsüz hissedeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bir kaza geçirebileceğine, değer verdiği ve sevdiği kişileri kaybedeceğine ve hayatından zevk alamayacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kıyamet Koparken Kelime-i Şahadet Getirdiğini Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta başına gelecek belalardan, kaza ve sıkıntılardan dolayı Allah’a sığınacağına ve tüm bu olumsuzluklardan kurtulacağına, yaşadığı kaza ve belalardan yara almadan kurtulacağına, ruhsal manada da huzurlu olacağına ve maneviyatının bozulmayacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kıyamet Koparken Namaz Kıldığını Görmek

Rüya sahibinin inançlı bir kişi olduğuna bu inanç neticesinde kendisine zarar vermek isteyen kişilerden uzak duracağına, onlardan gelecek musibetlerden kurtulmaya, yaşayacağı kazalardan ve başına gelecek belalardan uzak olmaya, hastalıklardan uzak sağlıklı bir ömre ve çözülemeyecek sorununun bu inanç sayesinde olmayacağına işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın