Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Kıvırcık olan saçını düz, uzun ve dağınık gören kimsenin, liderinin malı dağılır. Saçının yumuşak olduğunu gören kimsenin, liderinin ise malı artar.

Kıvırcık olan saçını düz, uzun ve dağınık gören kimsenin, liderinin malı dağılır.

Saçı olmayan kimsenin rüyada kıvırcık saç­lı olduğunu görmesi, sünnet-i seniyye ile amel yapmasına işârettir.

Rüyada saçlarını kıvırcık halde görmek, izzet ve yüksekliğe işâret eder.

Bir kimsenin rüyada saçının düz veya kıvır­cık olduğunu görmesi, o kimsenin, şerefli ve bahtyar olmasına işâret eder.

Saçı kıvırcık olmayan kimsenin rüyada sa­çının kıvırcık olduğunu görmesi, o kimsenin bulunduğu durumdan aşağıya düşmesine işâret eder.

Rüyada elbiseleri büküp kıvırcık hale getirmek, işte sebat etmeye, yorumlanır.

Rüyada kıvırcık saç görmek, çirkinliğe yorum­lanmıştır. Saçlarının düz olup da rüyasında saçlarının kı­vırcıkmış olduğunu görmek, o kimsenin hakkında arka­sından çirkin dedikodular yapıldığına işarettir.

Bir kimsenin rüyada saçlarının kıvırcık hale geldiğini görmesi, mal, hanım ve elbise için bir rehin vermesine işârettir.

Başında saç olmadığı (kel olduğu) halde rüyasında saçları­nın kıvırcık olduğunu görmek, rüyayı görenin, çekemeyen­leri olduğuna ve kendisinin arkasından türlü iftiralar ata­rak çirkin dedikodusunu yapan kişilerin olduğuna işarettir.

Rüyasında kıvırcık olan saçlarını tararken hepsinin dökül­düğünü ve bu dökülen saçların elinde kaldığını görmek ise, iyidir, hayırla yorumlanır. Bu rüyası bol rızık ve bere­kete ermeye ve sağlığa kavuşmaya işarettir demişlerdir.

 

Bir yanıt yazın