Rüyada Kısır Görmek

Bir kimsenin rüyada kendisi kısır olduğu için çocuğu ol­madığını görmesi, kendisine ait olan malından zarar zi­yan görür veya malını kaybeder şeklinde yorumlanmıştır.

Kişinin rüyada evlendiği halde çocuğunun olmadığını, ya­ni kısır olduğunu görmesi, ticaretinde kar sağlayamadığı­na, alış verişinde kar edip kazanamadığına ve sermayeden yediğine, bu durumun sermayesini azalttığına işarettir.

Yine bir kimsenin rüyada âciz ve iktidarsız olduğunu görmesi, o kimsenin dünyaya muhabbet etmemesine ve şöhretinin elden gitmesine işarettir.

Rüyada iktidarsızlığının gittiğini ve kuvvet bulduğunu görmek, devlet ve şöhrete işaret eder.

Rüyada bu hastalığının (kısırlık hastalığının) geçtiğini ve hanımının hamile kaldığını görmek, ününün artacağına ve halk arasında tanınıp sevileceğine işaret eder.

Rüyada cinsi münasebet yapmadan aciz olduğunu görmek, rüya sahibinin, daima masum bir halde bulunmasına, dünyaya muhabbet etmemesine ve şöhretten düşmesine işarettir.

Rüyada iktidarsızlığın gittiğini ve cinsi münasebet yapmaya muktedir olduğunu gören kimse devlet ve şöhrete ulaşır.

Rüyada bir kadınla evlendiğini, ancak iktidarsızlığından dolayı onlarla cinsi münasebet yapamadığını gören kimse, sermayesi olmadan alışveriş yapar, bundan kâr sağlamaz.

Rüyada cinsi ilişki kuramadığını görmek, acze yorumlanır. Rüyasında kısır olduğu için çocuğu olmadığını gören, kendisine ait olan malını kaybeder. Bu hastalığının geçtiğini ve karısının hamile kaldığını görmek, ününün artacağına ve halk arasında tanınıp sevileceğine işaret eder.

Bir yanıt yazın