Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, rüyayı gören kişinin dinen zayıf olduğuna ya da dinen zayıf düşeceğine delalet eder. Rüya sahibi sadece tek gözünde bulunan kirpiğin döküldüğünü görmesi ise dinden uzaklaşma sonunda yanlışından dönecek ve pişman olacak olmaya delalet eder. Rüya sahibinin iki gözünde bulunan kirpiğinin de tamamının döküldüğünü görmesi ise tamamen dini inancını kaybetmek olarak yorumlanıyor. Rüyada kirpiğin kısalması ibadetlerde aksamaya delalet eder. Rüyada dökülen kirpiğin tekrar çıktığını görmek, dinen zayıflamış olan kişinin bu fenalıktan dönerek tövbe edeceğine ve tekrar dine yöneleceğine delalet eder.

Rüyada Kirpiklerini Yolduğunu Görmek

Rüyada kirpiklerini yolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı hatalar sebebi ile toplumdan dışlanacak duruma geleceğine delalet eder. Rüyada kirpiğini yolduğunu görmek kişinin kendi kendini insanlara karşı rezil edeceğine delalet eder.

Rüyada Kirpiklerini Daha Gür ve Daha Uzun Olarak Görmek

Rüyada kirpiklerini daha gr ve daha uzun olarak görmek, rüyayı gören kişinin dinen derecesinin artacağına yorumlanıp rüya sahibinin maneviyatını güçlendirmek için çaba harcayacağına, mutlu ve huzurlu bir ömür yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin günahları işlemekten sakınacağına, Allah’ın sevgisini kazanmak için hayatını devam ettireceğine, tövbe etmeye ve işlediği günahlardan dolayı tövbe edecek olmaya delalet eder. Rüyada gür ve uzun kirpiklere sahip olduğunu görmek aynı zamanda büyük bir servette sahip olunacağına,maddi sıkıntılardan kurtulmaya da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın