Rüyada Kirpik Döküldüğünü Görmek

Rüyada kirpik döküldüğünü görmek kişinin ahlakının bozulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin dini açıdan sapkınlığa uğradığına, imanın zayıfladığına, dünya hayatına çok önem verdiğine ve inancının eskisi gibi olmadığına delalet eder. Rüyada kirpiğinin tamamen döküldüğünü gören kişi dini inancını tamamen kaybeder. Kirpiğinin bir kısmının döküldüğünü gören kimse bazı günahlar işler ancak sonrasında büyük bir pişmanlık duyar ve tövbe eder. Rüyada kirpiklerini çok kısa gören kimse yaptığı ibadetlerde daha temkinli olmalıdır. Rüyada dökülen kirpiklerin tekrar uzaması kişinin kaybettiği maneviyatına tekrar kavuşacağına, edilecek tövbelere işaret eder.

Rüyada Kirpiklerini Uzun ve Gür Görmek

Rüyada kirpiklerini uzun ve gür görmek kişinin maneviyatını artıracağına, Allah katında güzel bir mevkiye ulaşılacağına işaret eder. Bu rüya kişi için iyi haberlere, her anlamda mutluluğa, huzura ve refaha delalet eder. Kişinin güzel ahlak sahibi olacağına, günahlarına tövbe edip korunacağına, tövbe edeceğine işaret eder. Rüyada uzun ve kıvrımlı kirpikleri olduğunu gören kimse maddi anlamda büyük bir rahatlığa kavuşur, malı her geçen gün artar ve uzun bir süre para sıkıntısı görmez.

Rüyada Kirpiklerini Yolduğunu Görmek

Rüyada kirpiklerini yolduğunu görmek kişinin rezil olacağına, küçük düşeceğine işaret eder. Bu rüya kişinin kötü bir kişi olduğuna ve bunu devam ettireceğine, toplumdan dışlanmaya delalet eder. Rüya sahibinin başkalarına karşı sert davranışlarına, onlara eziyet ettiğine ancak bunun bedeli yakın zamanda ödeyeceğine, kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın