Skip to Content

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Rüyada kirli tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin geçmişte kalan ya da sakladığı bir sırrın açığa çıkacağına ve bu sırrın açığa çıkması sonucunda oldukça sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyada kiri tuvalet gören kişi aynı zamanda yanlış dostluklar kurarak hayatta yanlış bazı kararları alıyor olarak da yorumlanabiliyor. Evinin tuvaletini kirli gören kişi ilse aile içinde bulunan bir sırrın peşine düşecek olarak yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre umudun kesildiği bir paranın yakın zamanda geleceğine, emek harcanan ve beklentinin son bulunduğu yatırımın kazanç getirmeye başlayacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Kirli Tuvalette Girdiğini Görmek

Rüyada kirli tuvalette girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin üzüleceği bazı haberleri alacağına delalet eder. Rüyada kirli tuvaletle girmek hayırlı olarak kabul edilmeyip rüyayı gören kişinin iş hayatında gerginliklerin yaşanacağına ve bu gerginlikler sonucunda oldukça stresli günlere yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin aile ya da akrabaları tarafından bazı tartışma ortamına sokulmaya çalışılacak olmasına da yorumlanır.

Rüyada Kirli Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada kirli tuvalet temizlediğini görmek, rüyayı gören kişinin çözmeye çabaladığı sorunların yakın zamanda çözümleneceğine, elinde bulunan kazancı ya da birikimi doğru bir karar ile en karlı şekilde kullanacağına ve güzel gelirler elde ederek feraha ve huzura ereceğine, mutlu bir yaşama kavuşacak olmaya delalet eder.