Skip to Content

Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada kirli su görmek, rüyayı gören kişinin hastalanacağına delalet eder. Yataktan kalmasının güç olacağı ya da imkânsız olacağı, maddi ve manevi açıdan oldukça zorlayıcı bir hastalığa yakalanmak olarak yorumlanan bu rüya aile yaşamında zor ve tartışmalı durumların yalanacak olmasına da yorumlanabiliyor. Bunun yanı sıra rüya sahibinin iş yaşamında tutarsız hareketler ve anlamsız kararlar alarak iş hayatını olumsuz yönde etkileyecek bazı durumlara yol açacağına delalet eder.

Rüyada Kirli Su İçtiğini Görmek

Rüyada kirli su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin ailesinde bulunana ya da oldukça yakınında bulunan ve hasta olan birisini kaybedeceğine ve bu durum sebebi ile oldukça üzüntü duymaya delalet eder. Üzücü haber almak olarak yorumlanır.

Rüyada Kirli Su ile Yıkandığın Görmek

Rüyada kirli su ile yıkandığını görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve oldukça sevgi dolu olmasına karşın etrafında fesat ve kötü niyetli olan insanların varlığına delalet edip, bu kişilerin arkasından yaptıkları konuşmalar sonucunda sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada Kirli Su ile Abdest Aldığını Görmek

Rüyada kirli su ile abdest aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında oldukça zor bir döneme gireceğine ve bu zorluk ve sıkıntılardan kurtulmak için oldukça büyük bazı kararları almak durumunda kalacağına ve bu sebep ile bir hayli daralıp sıkıntı yaşayacağına delalet eder.