Skip to Content

Rüyada Kırılmak

Rüyada kırılmak ilişkilerin yoluna gireceğine, tekrar beraber olmaya, kalp kırıklıkların tamir edilmesine, yanlışların düzeltilmesine, küslüklerin orta yol bulunarak son bulmasına delalet eder. Bu rüya hayırlara vesile olur ve evliliğe, nikâha bazen de ilişki için ciddi kararlar almaya işaret eder. Aynı zamanda aile bireylerinin tekrar bir araya gelmesine ve sevinç dolu günlerin yaşanmasına ve çok mutlu olmaya da delalet eder.

Rüyada Kederlenmek

Rüyada kederlenmek kişinin güzel haberlerle sevinç bulacağına, neşe içinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşına sarılarak ağlaması gerçek hayta bu arkadaşı ile beraber bir konuda çok sevineceklerine ve mutluluktan havalara uçacaklarına delalet eder.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek hayra yorulur. Kişinin bu günlerde çok mutlu olacağına, çok sevineceği şeylerin olacağına işaret eder. Kişinin güzel haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, her işinin yolunda gideceğine, sıkıntılı günleri atlatacağına yorulur. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin günahlarından arınacağına ve Allah katında günahlarının af olacağına işaret eder. Bazen de rüyada üzülmek aşkı simgeler.

Rüyada Üzülmek ve Ağlamak

Rüyada yüksek sesle ağladığını görmek gerçek hayta olumsuz şeyler yaşanacağına ve rüya sahibinin ağlayacağına işaret eder. Kişinin rüyasında sessizce bir köşede ağladığını görmesi yağmur yağacağına, Allah korkusunun içinde olduğuna ve büyük mutluluklara delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin ruh temizliğine ve saflığına tekrar kavuşmasına da işaret eder.