Rüyada Kırık Bardak Görmek

Rüyada kırık bardak görmek şansa işaret eder. Rüya sahibinin hem sosyal hayatında hem de iş hayatında çok şanslı günlere sahip olacağına, çok büyük maddi kazançlar elde edeceğine, her zaman hayalini kurduğu ve sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına ve bu şansı ile iyi yerlere gelerek daha iyi işler içinde önünü açacağına delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Görmek

Rüyada kırık cam bardak görmek kişinin küçük sıkıntılarla karşılaşacağına bu sorunlarla bir süre baş başa kalacağına ancak kısa zamanda hepsinin üstesinden tamamiyle geleceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Bardak Atmak

Rüyada kırık bardak atmak rüya sahibinin iş hayatında bazı sorunlarla karşılaşacağına ancak akılcı çözüm yolları bulacağına delalet eder. Kişinin bu sorunları küçük parçalar halinde çözerek kendisini stresten ve yorucu bir psikolojiden kurtaracağına delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Yıkamak

Rüyada kırık cam bardak yıkamak kişinin kariyerinde bilinen biri olmasına karşın yaşadığı maddi sıkıntılara ve çevresindeki sevdiği birinden alacağı büyük bir yardım ile bu sorunların üstesinden geleceğine, ulaşacağı ferahlığa, tüm sıkıntıları üzerinden atacağına, büyük işlere yatırım yaparak elde edeceği kazançlara delalet eder.

Rüyada Kırık Cam Bardak Yemek

Rüya sahibinin çok çalışarak, büyük çabalar sarf ederek geldiği noktayı ileriye taşıyacağına, işlerini büyüteceğine ve büyük bir rahatlığa ulaşacağına, mutluluğa, huzura, çevresindekilerden saygı ve hürmet göreceğine delalet eder. Kişinin bundan sonra maddi konuda sıkıntı yaşamayacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın