Rüyada Kırbaçlanmak

Rüyada kırbaçlanmak, edilen duaların kabul edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların çok hızlı ve kolay bir şekilde çözümleneceğine, kısa bir süre içinde yapılacak başarılı hamleler sayesinde, işlerin günden güne daha iyi bir duruma geleceğine, uzun bir süreden bu yana birlikte olunan kişiyle evlilik aşamasına gelineceğine, aile büyüklerinin de desteğiyle güzel bir düğün yapılacağına ve mutluluk içinde geçirilecek zamanların yakınlığına işaret eder.

Rüyada Şeytan Kırbaçlamak

Bu rüyayı gören kişiye hiç beklemediği bir yerden büyük miktarda para geleceği, bu gelen parayla ödeme sıkıntısı çekilen borçların ödeneceği, bolluk, bereket dolu günlerin ve huzurlu bir hayatın yaklaşmış olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada İnsan Kırbaçlamak

Arkadaşların ya da aile bireylerinin katkısıyla hayırlı ve iyi bir işe girileceğine, komşularla yapılacak bir tartışmadan dolayı üzüntü duyulacağına ama daha sonra aradaki bu sorunların çözüleceğine, mevcut işlerin büyük gelir getireceğine, ters giden bazı işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Birini Kırbaçlamak

Bu rüya, alınmış olan eğitim sayesinde, iş konusunda büyük başarı elde edileceğine, yapılan hamlelerle sevindirici bazı haberler alınacağına, elde edilen tecrübelerle yanlış yapma olasılığının azalacağına ve uzun bir süredir üzerinde düşünülen bir işin gerçekleştirilmesiyle ödüllere mazhar olunacağına delalet eder.

Rüyada Kırbaçlamak

Rüya sahibinin o güne kadar çektiği dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, yaşanan zorlukların atlatılacağına, kötü vaziyetlerin sona ereceğine, taşınan yüklerin azalacağına, gelirin artacağına ve huzurlu günlerin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!