Rüyada Kırba Görmek

Rüyada kırba (su kabı) görmek değişik şekilde yorum­lanmıştır. Rüyada kırba (su kabı-testi ve benzeri) görmek, bazı yoruma göre, yolculuğa işarettir. Rüyayı gören kişi, bir yolculuğa çıkar şeklinde yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, rüyada kırba görmek, rızka kavuşmaya ve yolculuğa çıkmaya işaret eder demişlerdir.

Bazı yorumcular da, rüyada kırba görmeyi, kendisine mal teslim edilen, mal emanet edilen bir ihtiyara işaretle yorumlamışlardır. Bazıları da, rüyada görülen kırba (su kabı), zengin ve ihtiyar bir kadın ve hizmetçi ile yorumlamışlar­dır. Rüyada görülen kırba, bunlara işaretle yorumlanır.

Rüyada görülen kırba, yeni ve sağlam olup su akıtmıyorsa, rızkının ve geçiminin bol ve sıkıntısız olacağına işarettir. Eğer eski ve bazı yerleri su akıtıyorsa, rızkını ve geçimini te­min etmek de ve kazanmakta zorluk çekeceğine işaret eder demişlerdir. Kırbada su, şerbet Kırbada su, ve benzeri şeylerin oldu­ğunu görmek, helal rızıktır. Haram olan (şarap ve benzeri) şeyler varsa, harama işarettir.

Rüyada görülen kırba yeni olursa, yaşayış ve sefada meydana gelecek bulanıklığa; eğer kırba eski olup su damlatırsa, harbe işarettir.

Rüyada görülen kırba, şerefli bir ticaret, meslek sahibi için de geniş, yüksek ve büyük bir işe işarettir.

 

Bir yanıt yazın