Skip to Content

Rüyada Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kiraz yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin artacağına ve şansının geri döneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eden bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çok başarılı olacağına da yorumlanıyor. Duaların kabulü ve dileklerin gerçekleşmesine de delalettir.

Rüyada Kurtlu Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kurtlu kiraz yediğini görmek rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin rüyayı gören kişin servetinde ve malında gözleri olduğuna delalet eder.  Çevresindeki bazı kişilerin rüya sahibinin sırtından geçinmeye çalışacağına delalet eder.

Rüyada Kiraz Ağacından Kiraz Yediğini Görmek

Rüyada kiraz ağacından kiraz yediğini gören kişi kendi alın teri ile helal kazanç elde edecek şeklinde yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi zahmetli ve sıkıntılı dönem geçirerek kendi tırnakları ile beli bir ere geleceğine yorumlanıyor.

Rüyada Çürümüş Kiraz Yemek

Rüyada çürümüş kiraz yemek ise rüya sahibinin yaşayacağı bir hayal kırıklığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun bir süredir bel bağladığı ve olumlu bir sonuç alacağını umduğu bir işin istediği gibi sonuçlanmayacağına ve bu sebep ile de rüya sahibinin üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Kiraz İkram Edilmesi

Rüyada kiraz ikram edilmesi ve ikram edilen kirazın yenmesi rüyayı gören kişinin bir tanıdığından iş teklifi alacağına ya da aldığına yorumlanıp bu iş için ailesinden de onay alarak işe adım atacağına delalet eder. Rüya sahibi fırsatları önceden görerek son derece yararlı olan işlere imza atacağına da yorumlanıyor.