Rüyada Kıllı Bacak Görmek

Rüyada kıllı bacak görmek, rüyayı gören kişi bekâr ise evlilik kuracağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin beklemediği bir kazanç elde ederek rahatta kavuşacağına ve feraha delalet eder.

Rüyada Bacak Kıllı Görmek

Rüyada bacak kıllı görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde çok büyük bir kazanç ya da mal elde edeceğine, bu mallı ya da kazancı değerlendirerek daha büyük kazançlar elde edecek olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin elde edeceği kazançların yanı sıra işte de başarılı olacağına tabir olunur.

Rüyada Bacaklarında Olan Kıllı Yolduğunu Görmek

Rüyada bacaklarında olan kıllı yolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin var olan malını kaybedeceğine ya da gelirinin yok yere harcayarak dara düşeceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin eline geçecek olan fırsatları ve şansları değerlendiremeyerek, sonrasında pişman olacağına tabir ediliyor. Rüya sahibinin iş hayatında zorluk yaşayacak olmasına, istemediği bir yolculuğa çıkacağına da delalet eder.

Rüyada Bacak Kılının Uzadığını Görmek

Rüyada bacak kılının uzadığını görmek, rüyayı gören kişinin mal sahibi olacağına elinde malı var ise daha iyi değerlendireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin gelir seviyesinde yaşanacak olan değişikliğe ve rahat bir yaşam sürecek olmasına tabir olunuyor.  Rüyayı gören kişi bayan ise zengin ve varlıklı bir eş seçeceğine delalet eder. Aynı zamanda iş hayatında yükselmeye ve kariyer sahibi olmaya da tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın