Skip to Content

Rüyada Kermes Görmek

Rüyada kermes görmek, ortak bir iş yapılacağına, rüya sahibinin taşıyacağı yükün hakkını vermek zorunda kalacağına, çok insanla iş yapmanın hem olumlu hem de olumsuz yönlerini tecrübe edeceğine delalet eder. Karlı yatırımlar ve ortaklıklar sayesinde, işi büyütmeye, yenilemeye ya da birden fazla iş sahibi olmaya işaret eder. Bu kişinin sorumlulukların artmasıyla, daha çok çalışmak zorunda kalacağı ancak elde edeceği zenginlikle gelecekte rahat yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Kermese Gitmek

Bir kişinin rüyasında kermese gittiğini görmesi, rüya sahibinin yaşamında olumlu ve iyi gelişmeler olacağına, çevresinin genişleyeceğine, etrafında iyi ve vefalı kişiler olacağına, buna bağlı olarak işlerinin iyiye gitmeye başlayacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada Şenlik Görmek

Rüyada şenlik görmek, mutlu, sağlığa ve huzura, malın mülkün ve gelirin artmasına, şansın açık olacağına, rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin kazancının sadakasını vermesi gerektiğini unutmaması ve bunu ihmal etmemesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Şölen Görmek

Rüyada şölen görmek, rüya sahibinin temkinli ve akıllı davranmadıkça, işlerinin yolunda gitmeyeceğine, ilerleme gösteremeyeceğine, emeğinin boşa gideceğine ve çabalarına yazık olacağına işaret eder.

Rüyada Panayır Görmek

Rüyada panayır görmek, bu rüyayı gören kişinin şahsi eşyalar alacağı, eksiğinin kalmayacağı, bir eğlence yerinde hoş vakit geçireceği, insanlarla dostluk kuracağı ve muhabbet edeceği şeklinde tabir edilir.