Rüyada Kendi Evini Görmek

Rüyada kendi evini görmek, hayatın güven içinde sürdürüldüğüne ve zevkli bir yaşama delalet eder. Rüyasında büyük ve gösterişli bir evi olduğunu gören kimse, çevresindekilerin imrendiği bir hayata sahip olacaktır.

Böyle bir ev aydınlık ve müreffeh bir yaşama delalet ederken, karanlık ve bakımsız bir eve sahip olunduğunu görmekse, zor bir sürece girildiğine, düşmanlara sahip olunduğuna işaret eder. Rüya sahibi evini bir dağ üzerinde görüyorsa, işinde yükselir ve kalabalık bir aileye sahip olur. İmrenilecek bir hayatin simgesi olan bu rüya, kişinin iş hayatındaki beklentilerinin üstünde bir başarıya sahip olacağını gösterir.

Rüyada Kendi Evine Taşındığını Görmek

Rüyasında kendi evine taşındığını gören kişi, oturduğu evi değiştirip, yeni bir eve taşınacaktır. Yeni bir eve taşınmak, işini değiştirmeye ve iyi bir hayata sahip olmaya da delalet eder. Döküntü bir eve taşındığını görmekse, bir hastalık ya da üzücü bir olay olarak tabir edilir.

Psikolojik Yorum

Rüyada kendi evini görmek, psikolojik açıdan o kişinin bir aile hayatına özlemi ve yuva hasreti olarak tabir edilir. Genellikle bir kimsenin güvenlik konusunda en iyi hissettiği yer kendi evi olduğundan, bu rüyanın sahibinin gerçek hayatında da güvensizlik nedeniyle kendisini güvenlik altına alma isteğinin göstergesidir. Şefkat ve sevgi ihtiyacını da ortaya çıkaran bu rüya, aynı zamanda yerleşik düzene geçme isteğine de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın