Rüyada Kendi Bebeğini Görmek

Rüyada kendi bebeğini görmek güzel ve mutluluk dolu bir hayatı simgeler. Rüyasında kendi bebeğini gören kişi huzurlu ve refah bir hayata sahip olur.  Bazılarına göre bu rüya, kişiyi bekleyen şans dolu günlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayırlı ve dindar bir kişiyle karşılaşacağına, sonunda bu kişi ile evleneceğine yorulur.  Kişinin hem sosyal hayatının hem de aile hayatının yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Bebeğini Görmek

Rüyada başkasının bebeğini görmek kişinin geçmişte özlem duyduğu hatıralara, diğer insanlarda gördüğü mutluluğa gıptayla baktığına ve kendi hayatından hoşnut olmadığına delalet eder. Bazı alimlere göre rüyada başkasının bebeğini görmek kişinin kaçırdığı oldukça büyük bir kısmete ve başka insanların bu duruma sahip olduğuna, rüya sahibinin kıskançlığına delalet eder.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek kişinin yanlış ilişkileri hayatında tuttuğuna bu nedenle duygusal açıdan sıkıntılı günlere, yakın zamanda çok üzüleceğine kısa vadeli planlar yaptığına delalet eder. Bazılarına göre kız bebek güzel ve neşeli günlere, sevindirici haberlere, rüya sahibinin yaşayacağı mutluluk dolu anlara işaret eder. Kız bebek görmek hanenin güzel günlere sahne olacağı ve kişinin uzun bir süre hayatında hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına da delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek rüya sahibinin sahip olacağa şansa ve karşısına çıkacak yeni fırsatlara delalet eder. Ayrıca kişinin maddi açıdan sıkıntı yaşamayacağı bir hayata, sahip olacağı bolluğa ve berekete tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın