Skip to Content

Rüyada Kel Olduğunu Görmek

Rüyada kel olduğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatında ciddi sıkıntılar yaşayacağına, bazı sorunlar nedeniyle bulunduğu mevkiden olacağına, bu sebeple büyük bir yeise kapılıp, insanlara küseceğine ve kötü zamanlar geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda, eğer rüyasında kel olduğunu gören bir erkekse, kavgaya ve tartışmaya meyilli bir eşi olacağına ve bu yüz sıkıntılı bir hayat yaşayacağına rivayet edilir. Eğer aynı şeyi bir kadın görürse, evlilik hayatında söz sahibinin kendisi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Başının Kel Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük emekler karşılığı, büyük fedakârlıklarla elde ettikleriyle alakalı bir sorunla karşılaşacağına, önemsiz bir nedenden dolayı kazandıklarının önemli bir bölümünü kaybedip, büyük zarara uğrayacağına rivayet edilir.

Rüyada Eşinin Kel Olduğunu Görmek

Bu rüya, eşler arasında sorunlu ve tartışmalı bir süreç yaşanacağına, bu sürecin sonunda her iki tarafında çok yıpranacağına ve duygusal anlamda büyük kayıplara uğrayacağına delalet eder. Bu nedenle, bu gibi durumlarla karşılaşmamak için, eşlerin tartışmalara karşı önlem almaları, herhangi bir konuda tartışmaktansa, konuşmayı tercih etmeleri doğru olacaktır.

Rüyada Kel Olan Birini Görmek

Böyle bir rüya, iş ve aile hayatında zor zamanlar yaşanacağına, uğranacak zararların ve karşılaşılacak sorunların akılcı bir şekilde ele alınması için, rüya sahibinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alınacağına ve bu sıkıntıların kısa bir süre içerisinde biteceğine işaret eder.

Tuğçe

Thursday 28th of March 2019

Rüyamda saçımın ön tarafında biraz kellik vardı. Saçımın aralarında da kellik vardı. Görünmesin diye kapattım. Çok az saçım var ve görünüyordu. Ben de bir fular ile saçımı ön tarafından bağladım. Bunun anlamı nedir?