Rüyada Kel Görmek

Rüyada başınızın kel olduğunu görmek, zahmetle ka­zanacağınız bir mala işarettir. Fakat, bu malın hayırsız olacağına, kel bir kadın görmek, o yıl kıtlık olacağına işarettir.

Rüyada kel görmek, pek iyiye yorumlanmamıştır. Bir kim­senin, rüyada başının yan taraflarının saçlarının dökül­müş kel olmuş birini görmesi, iyi değildir. Rüya sahibinin insanlar (halk) arasında kötü anılmasına ve kötü görülme­sine işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Kel bir kadın (saçları dökülmüş) görmek, bir karışıklığın (fit­nenin) çıkmasına (çıkacağına) işarettir. Bazen de bu rüya, aile sırlarını ortaya yayan ve insanların eksiklerini araştı­ran kötü huylu bir kadına işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada kel olduğunu görmek, sermayesinin elden gitmesine, tüccarsa zarar edeceğine, memursa maaşının, işçi ise yevmiyesinin kesileceğine, hasta ise ağırlaşacağına ve insanlar arasında kötü görülmesine işaret eder.

Rüyada kel bir kadın görmek, kıtlık ve sıkıntıya işârettir.

Saçlarının yanlarından döküldüğünü gören kimsenin insanlar arasında kötü görülmesine işarettir. Rüyada başın kel olması, bir reis tarafından zahmet ve meşakkatle ele geçirilecek ve kendisiyle fayda sağlamayacak bir maldır. Rüyada kel kadın görmek, kıtlık seneye işaret eder.

Saçlarının yanlarından döküldüğünü gören kimsenin, sermayesinin bir kısmının elinden alınmasına zarar görmesine ve insanlar arasında kötü görülmesine yorumlanır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Gülşen

Oğlumun saç diplerinin 2-3 cm beyazladığını ve saçının tepesi dökülmüş olduğunu gördüm. Yorumlar mısınız?

Mehmet

Rüyada tanımadığım bir bayanla otobüste geziyoruz. Bayanın saçları vardı. Bir süre sonra onu kel olarak görmeye başladım. Bu rüyamın anlamı nedir?