Rüyada Kek Yemek

Rüyada kek yemek; berekettir. Hayırdır. Mutlu, neşeli günlerin habercisidir. Hiç ummadığınız yerden alacağınız haberler sizi sevindireceğini işaret eder.

Rüyada Kek Görmek

Rüyada görülen kek hayırla yorulur. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı günleri atlatacağınız huzur ve ferahlık dolu günlere kavuşacağınızı işaret eder. Eski neşenize kavuşup çevrenizdekilere ve işinize daha verimli zaman ayıracağınıza delalettir ayrıca bekâr bir kişi rüyasında kek görmüşse yakın zamanda kısmeti açılacak hayırlı birisi ile tanışıp yuva kuracağına işaret eder. Bazı tabirciler ise kek görmenin maddi açıdan kazanç sağlayacağınıza veya size yakın birisinden miras kalacağına delalet olduğunu söylerler.

Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yapmak görmenin aksine hayırla yorumlanmaz. Başınıza gelecek talihsizliklerin habercisidir. Bu talihsizlikler sağlık sorunları veya maddi kayıplar olabilir.

Rüyada Kakaolu Kek Yemek

Rüyada yenilen kakaolu kek iş hayatındaki gelişmeleri temsil eder. İş yerinizde geleceğiniz yüksek mertebeleri işaret eder ayrıca bu mertebe yükselişine bağlı olarak kazancınızda artacak maddi anlamda rahatlığa kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Cevizli Kek Yemek

Çok sevip saydığınız yakını olduğunuz büyük bir kimse ile ortak yapacağınız işe işarettir. Bu işte inişler çıkışlar olsa bile zor durumlarda aklınızı kullanarak başarıya ulaşacağınıza işarettir. Ayrıca bazı tabirciler sevgili olan iki kişinin birbirine kavuşacağı, mutlu bir evlilik yapacaklarına işaret ettiğini söylerler.

Rüyada Kek Almak

Rüyada kek aldığınızı görmüşseniz bu hayırlı, faydası dokunacak kişiye işarettir. Bu kişi ailenizden biri olmasa da aileniz kadar yakın olacaktır.

Rüyada Birisine Kek Vermek

Rüyada ikram edilen kek yardımın işaretidir. Bu yardım size karşı yapılan bir yardımda olabilir sizin yapacağınız bir yardımda olabilir bu konuda kesin bilgi olmamakla birlikte yapılan yardımdan yarar görüleceği söylenir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın