Rüyada Kek Görmek

Rüyada kek görmek, bu rüyayı görenin moralinin düzelmesine neden olacak bazı haberler almasına işaret eder. Bu rüyanın sahibi uzun bir süredir mustarip olduğu manevi çöküntü ve moralsizlikten kısa bir süre içinde kurtulacaktır. Rüyada kek gören kişi büyük bir servetin varisi olacak ya da aile büyüklerinin mal varlığını yönetecek bir konuma gelecektir. Öte yandan bu rüya, bekar kişiler söz konusu olduğunda, ferah ve mutlu gönül işleri şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kek Yapmak

Rüyada kek yaptığını görmenin, rüyada kek görmek kadar hayırlı olmadığı tabir edilir. Bu rüyanın sahibi için, istemediği bazı şeylerin başına geleceğine işaret eder. Yani, rüya sahibi düşünmekten bir türlü vazgeçemediği bir belayla kaçınılmaz bir şekilde karşılaşacaktır. Ayrıca, rüyasında kek yaptığını gören kişi bir süre maddi açında sıkıntı çekecektir.

Rüyada Kek Yemek

Bu rüyanın anlamı bol kazanç ve bol nimettir. Rüyanın sahibi hayatında daha önce hiç görmediği ve kendisine nasip olmayan bir bolluğa kavuşacak, bu bolluğun tadını çıkaracak anlamına gelir.

Rüyada Kek Almak

Rüyada kek almak, rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerin kendisine hayrı dokunacak işler yapacağına delalet eder. Bu hayırlı kişiler, rüyayı gören kişinin ailesinin dışından kişilerdir ancak kendi ailesi kadar yakın ve sıcak birileridir.

Rüyada Kek Kalıbı Görmek

Rüyada kek kalıbı görmek iyiye delalet etmez, aksine iyi giden her şeyin bir anda bozulacağım anlamına gelir. Rüya sahibinin çok kötü günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!