Rüyada Kefen Soyucu Görmek

Rüyada kefen soyucu görmek, haram mala işaretle yorumlanır. Rüyasında bir mezarlıkta kefen soyucu görmek, elindeki bir aletle define arayan bir kimse işaretle yorumlanmıştır.

Rüyasında kefen soyucu birinin, bir ölünün kefenini üze­rinden soyduğunu görmek, iyi değildir. Rüya sahibi, ahlak­sız biriyle, yani toplumda dinsiz ve ahlaksızlığı ile tanın­mış biriyle arkadaş olup dostluk kuracağına işaret eder.

Rüyasında birçok kabri açtığını fakat ölülere dokunmadı­ğını (kefenlerine ilişmediğini) görmek, üzüntü ve kederden halas olmaya, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder ve se­vince ereceğine işarettir denmiştir.

Yine kefen soyucusunu görmek, her işe müdahale eden, ilimlerden, hâzinelerden ve gizli işlerden bahseden bir kimseye işaret eder.

Kefen soyucu, haram mal ile tabir olunur. Rüyasında bir mezarlıkta kefen soyucu görmek, elindeki bir aletle define arayan kimseye işaret eder. Rüyada bir kefen soyucunun bir ölüyü sırtlayarak götürdüğünü görmek, başkalarının bilmemesi gereken bir sırrı açıklayacağına; kefen soyucunun bir ölünün kefenini üzerinden soyduğunu görmek, cemiyette dinsizliği ve ahlaksızlığı ile tanınan bir kişi ile dost olmaya işarettir.

 

Bir yanıt yazın