Rüyada Kediler Görmek

Rüyada kediler görmek çocuk sahibi olmaya, kadınlar için bu rüya kişinin eşinden yana bazı sıkıntılar yaşayacağına, etrafında düşmanlar olacağına ve zorlu bir süreçten geçeceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya çevresindekilere kötü davranan, ikiyüzlü, kurnaz bir erkeği de simgeler. Bu rüya bazı âlimler tarafından riyakar ve kötü kalpli kimseler ile karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek size faydası dokunacak ancak aynı zamanda zararını da göreceğiniz bir kadına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kötü kalpli ve yanlış işler peşinde koşan bir kadına da yorulur. Rüyada dişi ev kedisi görmek sıkıntılardan kurtulmaya ve zorlukları aşmaya, rahat bir nefes almaya tabir edilir. Rüyada dişi bir sokak kedisi görmek ise rüya sahibinin etrafında bulunan ve ona sıkıntısı dokunacak, zarar verecek bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyada dişi bir kedinin sizi tırmaladığını görmeniz hane içine gelecek ve uzun yıllar sürecek berekete, bolluğa ve huzura işaret eder.

Rüyada Kediyi Isırmak

Rüyada kediyi ısırmak rüya sahibinin bir rahatsızlığı ya da hastalığı var ise bu durumun uzun süreceğine, sağlığının gün geçtikçe bozulacağına ve şifasını bulmanın zaman alacağına delalet eder. Kişinin hasta olmaması halinde bu rüya bir uyarı niteliği taşır ve dikkatli olması, sağlığına her zamankinden daha fazla dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın