Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Rüyada kedi pisliği görmek rüya sahibinin maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşayacağına, birikimini doğru yerlere harcayacağına ve yatırımlarının sağlam olacağına, tüm bu olumlu durumlar karşısında maddi durumunun düzeleceğine ve zenginleşeceğine delalettir. Aynı zamanda bu rüya iş yaşantısında yapacağınız ortaklıklara ve bu ortaklıklar neticesinde daha da büyük paralar kazanacağınıza, itibarınızın artacağına da yorulur. Devlet kademelerinde çalışan kişiler içinse bu rüya terfi alarak mertebelerinin yükseleceğine ve maaşının artacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Pisliğine Bastığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinden bir kişi aracılığıyla hedeflerine ulaşacağına, hayallerine bir adım daha yaklaşacağına ve mutluluktan uçacağına işaret etmektedir. Bu rüya genel manada parasal konularda elinize geçecek fırsatlara ve maddi kazancınızın artacağına yorulmuştur. Bekâr kimseler içinse zengin ve temiz bir eşe delalet etmektedir. Kedi pisliğine basmadan üzerinden atlayarak geçildiğinin görülmesi ise karşınıza çıkacak bir fırsatı tepeceğinize ve kaçıracağınıza şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kedi Pisliği Yediğini Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki bir kişi tarafından iftiraya uğrayacağına, hayal ve hedeflerinin bu iftira sonucu yıkılacağına ve ulaşılamayacağına, bu durumlar sonucunda kişinin etrafındaki kişilere kötü sözler sarf edeceğine, onları kıracağına ve onların sevgisini kaybedeceğine işarettir. Bu rüya genel manada yapılan hatalardan ve sarf edilen kötü sözlerden pişmanlık duyulacağına yorulur.

Rüyada Kedi Pisliği Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin yanlış kararlar alacağına, aldığı bu kararlar neticesinde zor günler yaşayacağına ve pişmanlık duyacağına şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüya bekâr kadınlar için devamı gelmeyecek ve ciddi olmayacak bir gönül ilişkisine, erkekler içinse huzursuz günlerin yaşanacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın