Rüyada Kedi Köpek Görmek

Rüyada kedi köpek görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada kedi görmek rüya sahibinin çevresinin kendisine düşmanlık besleyen kişilerce sarıldığını, evine hırsız gireceğini ve acı çekeceği bazı olaylar yaşayacağını gösterir. Köpek görmekse, dünyevi zevklere fazlasıyla kapılmış ve günah içinde yaşayan, israfa düşkün, zalim bir kişiye delalet eder. Bazı ilim sahipleri rüyada köpek görmenin sadakate işaret ettiğini belirtirken, diğerleriyse böyle bir rüyanın hileli hurdalı bazı durumlarla karşı karıya kalınacağı şeklinde yorumlar. Rüyada kedi görmek de çeşitli tabirlerde, rüya sahibi kişinin çocuklarını terbiye edeceğim derken, onlara eziyet ettiği şeklindedir.

Rüyada Kedi Köpek Isırması

Rüyasında kendisini bir kedinin ısırdığını gören kişi rahat ve huzurlu bir yıl geçirecek demektir. Rüya sahibini ısıran bu kedi vahşiyse, eziyet çekeceğine ve çevresindeki insanların onu hor görüp, aşağılayacağına delalet eder. Kedinin ısırdığı rüya sahibi zina işler, çocuklarından ya da eşinden eziyet görür. Bir başka tabire göreyse, kedinin ısırdığı kişi amansız bir hastalığa yakalanacak ve zor bir hastalık dönemi geçirecektir.

Rüyada Kedi Köpek Sevmek

Bu rüya, kişinin sadık dostlarının ve arkadaşlarının olduğuna, göreceği bir zararı sevdiklerinin engelleyeceğine ve güven içinde olacağına işaret eder. Köpek seven rüya sahibinin düşmanları ona asla zarar veremez. Rüyasında kedi sevdiğini gören kişi, iç huzuru olan, barışçıl ve sevdiklerini sahip çıkan birisidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın