Skip to Content

Rüyada Kedi Kesmek

Rüyada kedi kesmek kişinin başına gelecek kötü olaylara, maddiyatta azalmaya, rüya sahibinin evine hırsız gireceğine, değerli eşyalarını kaybedeceğine delalet eder. Rüyada kedi kestiğini gören kişi başına gelecek kötü bir olayı önceden sezerek gerçekleşmesini önler. Bazen de kedi kesmek haram işler yapmaya işaret eder.

Rüyada Kedi İle Mücadele Etmek

Rüyada kedi ile mücadele etmek hastalığa işaret eder. Kişinin bire hastalığa yakalanacağına ve üstesinden gelmek iççin uzun vadede çaba sarf edeceğine delalet eder. Rüyada kedinin rüya sahibinin üzerine tırmanması kanuni açıdan yaşanacak sıkıntılara, belaya ve sorunlara işaret eder. Rüyada kedinin ısırması, hastalıkların uzaklaşacağına ve başa gelen şifaya yorulur. Rüyasında kediyle mücadele yaşayan kişi kaybettiğini görse, bu kişinin yakında huzurunun ve mutluluğunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada Hasta Kedi Görmek

Rüyada hasta kedi görmek, rüya sahibi bayan ise hayırlı bir çocuk sahibi olacağına delalet eder. Rüyada hasta kediye yardım etmek kişinin geleceğinde rahat edeceğine, attığı adımların yerinde ve haklı olacağına, olumlu sonuçlar vereceğine delalet eder. Rüyasında hasta bir kedinin iyileştiğini görmek akrabalardan gelecek para yardımına işaret eder.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek genelde hayra yorulur. Kişi evli ise çocuk sahibi olur, hasta ise şifaya kavuşur. Rüyada kara kedi görmek ise hanede aile bireyleri ile yaşanacak huzursuz ve mutsuz günlere işaret eder. Rüyada tekir kedi görmek ise kurnaz bir kimseye işaret eder.