Skip to Content

Rüyada Kaynana ile Kavga Etmek

Rüyada kaynana ile kavga etmek, düşünülenin veya tahmin edilenin aksine olumlu olarak değerlendirilen ve hayra yorumlanan bir rüyadır. Yani olumsuz ve kötü anlam içermez. Hatta görülen rüyanın tam tersi biçiminde yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi öncelikle bekar ise yaşlı bir kadına iyilik yapacağına ve onun hayır duasını alacağına işaret eder. Ama eğer evli olup, kaynanası varsa, o zaman kaynanası ile arasında hiçbir sorun olmadığına, iyi geçindiğine, aralarında hiçbir husumet olmadığına işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, hem kaynanası, hem eşi, hem de eşinin ailesi tarafından ziyadesiyle sevilen bir insandır. Yine rüyasında kaynanası tarafından fiziksel şiddete uğrar ise o zaman kaynanası ile arasının iyi olacağına, onun sevgi ve şefkatine nail olacağına, kaynanasının bir derdi var ise ona çözeceğine işaret eder.

Rüyada Kaynana ile Kavga Edip Barışmak

Kişi eğer rüyasında kaynana ile kavga edip barıştığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Kişinin hiç ummadığı bir anda başına güzel şeyler geleceğine, kendi hakkı olan şeyleri alabilmek adına mücadele edeceğine, isteklerini alacağına ve aile içinde yaşanan olaylarda tarafsız kalacağına işaret eder.

Rüyada Kaynana ile Tekme Tokat Kavga Etmek

Eğer kişi rüyasında kaynanası ile tekme tokat kavga ettiğini görür ise o zaman bunun anlamı bekar ise kim insanlar ile arasında fikir ayrılıkları olacağına, evli ise kaynanası ile çok daha iyi geçineceğine işaret eden bir rüyadır.