Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı toplamak hayra yorulur. Kişinin karşılaşacağı hayırlı bir kısmete, maddi kaynakların artmasına, bolluğa, berekete, yakın zamanda alınacak müjdeli bir habere delalet eder. Bazılarına göre rüyada kayısı toplamak kişinin sahip olacağı toplu paraya ve mala, mülke yorulur. Bu rüya kişinin beklediği hayattan beklediği her şeye, her rüyasına, her hayaline yakın zamanda ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek mevsiminde ise hayra yorulur ve sağlığa, başarıya, bolluğa, mutluluğa, berekete delalet eder. Ancak mevsiminde görülmeyen bu durumun aksi olarak ifade edilir.

Rüyada Yeşil Yapraklı Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada yeşil yapraklı kayısı ağacı görmek hayra ve mutluluğa delalettir. Rüyada görülen yeşil renk hayra yorulur. Bu rüya kişiye gelecek sevindirici bir haber, yakın zamanda tanışacağı bir kısmet ya da kişinin sahip olacağı büyük bir mutluluğa tabir edilir. Yapraklı kurumuş, solmuş kayısı ağacı ise ihtiyarlığa delalet eder.

Rüyada Kayısı Yediğini Görmek

Rüyada kayısı yediğini görmek kişinin şanslı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada yenilen kayısı lezzetli ve tatlı ise rüya sahibinin yaptığı her işte, izlediği her yolda şansı kat ve kat artar. Tadı acı olan kayısı ise faydasız işe işaret eder.

Rüyada Olgunlaşmış Kayısı Görmek

Rüyada olgunlaşmış kayısı görmek kısa süre sonra alınacak mutlu bir habere işaret eder. Olgunlaşmamış henüz çağla halinde olan kayısı ise bu haberin uzun bir süre sonra geleceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Faruk Özmerdivenli

20/10/2017 tarihinde vefat eden babam kayisi agacinin üstünde agaci sirkeliyor ben annem.esim 2 cocugum.bir örtüyü tutuyoruz.kayisi cok iri güzel olgun bazilari portakal renginde bazilari biraz acik renkte buna acil yardimci olur iseniz senvinirim.