Rüyada Kayınbaba Görmek

Rüyada kayınbaba veya kayınpeder, evliliğinizin ilk dönemlerinde, çoğunlukla otorite figürüdür ve bir yetişkin olarak bu etkiyi ya da gücü temsil edebilir. Bazen aile hakkında bir rüya sembolik bir deyimdir, ailenin içinde olduğunu düşündüğünüz parçadır. Rüyanızdaki kayınpeder, nesiller boyu süre gelen hayatta kalma davranışı kalıplarıyla bağlantılıdır. Toplumsal etkinlikle, işle, dış dünyayla baş edebilmenin tutumlarıdır, fakat sizin hayatınızın bir parçasıdır.

Rüyada Hasta Kayınpeder

Rüyada (gerçekte olmasa da) hasta bir kayınpeder görmek, bir zorlukla ilgilenmek üzere olduğunuz anlamına gelir. Bu bazen aile büyüklerinden biri ya da sizden yaşça büyük bir arkadaşınız olabilir. Diğer taraftan otoriteyi ve korumayı simgeleyen baba figürü kendine güven ihtiyacının olduğunu gösterir. Rüyada hasta kayınbaba ise otorite konusunda bir zafiyet yaşadığınızı belirtir.

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyalar genellikle öğrenmeyi veya kişisel gelişimi organik bir süreç olarak gösterir. Fikirler ve tecrübeler sindirilir, daha sonra organik bir bütünün bir parçasını bütünleşik bir biçimde tamamlar. Bu, bazen bir baba bazen bir kayınpeder figüründe ortaya çıkar, ağacın kökleri yoluyla emdiği kadar betimlenir. Ancak bu, bütünüyle olumlu olacak anlamına gelmeyebilir.  Çoğu doğanın kökleri gibi canlı hayatına entegre olur. Rüyada kayınbaba; en yüksek yetki, ahlaki buyruklar, koruma, güvenlik, öz güven, bağımsızlık, iş ile ilgili faaliyetler gibi pek çok konunun içinde yer alır. Kayınpeder ile kurulan bağ başarılıysa, rüya olumlu olma eğiliminde olacaktır; gücünüz ve güveniniz artacak.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın