Rüyada Kavga Görmek

Rüyada görülen kavga etmek, pek iyi sayılmamıştır. Bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiklerini görse, o yerde yiyecek sıkıntısı baş gösterir, insanlar kıtlık ve yi­yecek sıkıntısı çeker veya çekeceğine işarettir.

Rüyada halkın hükümet başkanıyla kavga ettiklerini gör­mek, fiyatlarının düşmesine veya düşeceğine işarettir.

Rüyada görülen kavga etmek, kuvvete veya bir kişi ile düşmanlığa veyahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya ve başka bir kişi ile kavga edeceğine işaretle yorumlanmıştır.

Bir kimsenin rüyada küçük bir çocuk ile kavga ettiğini gör­mesi, düşmanına galip (üstün) geleceğine işarettir.

Rüyasında dünya işleri için biriyle kavga ettiğini görmek, rü­ya sahibinin rızık ve geçimi için çok çalışmaya ve çalışma­sı gerektiğine işarettir demişlerdir. Bu yapmış olduğunu gördüğü kavgada mağlup olduğunu görürse, muradına ve isteklerine (arzusuna) kavuşamaz denilmiştir. Şayet ahiret işleri için tartışıldığını görse, o zaman mağlubiyet, zafere ve başarıya işaret eder.

Rüyada kavga ettiğini görmek, bazı yorumculara göre, yor­gunluktur. Rüyayı gören kişinin yorgun düşmesine veya düşeceğine işarettir.

Rüyanızda kavga ettiğinizi görmek, geçim sıkıntı­sı çekeceğinize işarettir. Tanımadığınız kimselerin kavgasını gör­mek çok sevdiğiniz bir dostunuzla aranızın açılacağına işaret eder.

Rüyada kavga etmeniz, kuvvete, bir insanla düşmanlığa veya ihtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ya da bir kimse ile tartışma yapmaya yorumlanır.

Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işâret eder.

Bir kimse rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını görse, bu rüya onun için, hilekâr ve zengin bir kadınla evlenmeye işarettir.

Bir kişi rüyasında harpte kılıçla savaştığını görürse, bu, o kişinin Allah yolunda savaşmasından dolayı nâil olacağı şerefe ve yüksek bir mertebeye yorumlanır.

Rüyada elinde meşhur bir kılıç veya silah olduğunu görmek, dikkat çekecek bir iş yapmaya ve rüya sahibinin yapacağı bir işten dolayı şöhret bulacağına işarettir.

Rüyada bir küçük çocukla kavga ettiğini görmek, düşmana galip gelmeye işaret eder.

Yine rüyada dünya işleri için bir kimse ile kavga etmek, rızık hususunda cehd ve gayrete işaret eder.

Rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görmek, yiyecek sıkıntısı baş göstereceğine işarettir.

Rüyada halkın hükümet balkanıyla harp ettiğini görmek, fiyatların düşmesine işarettir.

Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya yorumlanır.

Rüyada, zırh cinsinden olan silahla cenk ve kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir. Çünkü zırh vücudun bir kısmını örter.

Bir kimse rüyada harpte kılıçla cenk ve kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı şerefe kavuşur.

Bir kimse rüyada elinde meşhur bir kılıç olduğunu görse, o kimsenin yapacağı bir işten dolayı şöhret bulur.

Bir kimse rüyada biriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı baş gösterir. Halkın, hükümet başkanıyla harp ettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir. Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa ve ayrılmaya işarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir.

Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekâr ve zengin bir kadınla evlenir. Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah’ın yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.

 

Bir yanıt yazın