Rüyada Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kavga ettiğini görmek farklı tabirlere sahiptir. Rüyada birini tartaklamak, saçını yolmak, tekme tokat atmak, sopayla dövmek, dövülen kişiye gerçek hayatta destek vermek anlamlarına gelir. Rüyada birinden dayak yemek ise bu kişiden gerçek hayatta alınacak desteğe yorulur. Rüyada büyük bir kalabalığın toplum adına protesto ya da gösteri yapması kişinin gerçek hayatta yaşadığı bölgeyi veya ülkeyi ilgilendiren büyük bir sorunun ortaya çıkacağına delalet eder. Bazılarına göre ise bu rüya, rüya sahibinin çevresindekiler ile görüş ayrılıklarına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Rüyada silahla kavga etmek hayırlı bir işe vesile olmaya işaret eder. Kişinin yakınındaki birine bir izdivaçta aracı olmaya yorulur. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin gerçek hayatta bazı kişilerle sorunlar yaşayacağına, sevdikleri ile tartışacağına, bu kişiler ile arasının açılmasına veya aile bireylerinden biri ile bozuşmaya delalet eder.

Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Rüyada kılıçla kavga etmek kişinin çalışma hayatında birçok rakibi olduğuna ve onlara karşı başarılı olmak için strateji belirlemeye ve plan geliştirmeye işaret eder. Rüyada savaş alanında elinizde kılıçla olduğunu görmeniz kişinin kulluk anlamında iyi bir noktada olduğuna, gün geçtikçe takvasını artırmak için çaba gösterdiğine ve takva kazandığına delalet eder. Rüyada kılıçla savaşmak bazen de gerçek hayatta biri ile gireceğiniz tartışmaya ve münakaşalara ya da kahramanca hareketlere tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın