Skip to Content

Rüyada Kask Görmek

Rüyada kask görmek, rüyayı gören kişinin kesinlikle riskli olan işlerden uzak durduğuna, sonunu kesin olarak görmediği bir işe asla girişmeyen bir kişiliği olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin emniyetli olan seçenekleri incelediğine, garanti gözü ile bakmadığı hiçbir işe kalkışmadığına ve bu sayede de birçok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kask Takmak

Rüyada kask takmak, rüyada kask taktığını görmek ise rüyayı gören kişinin canını ya da malını her hangi bir şekilde tehlikeye sokabilecek olan her türlü olaydan uzak durduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyice düşünüp tartmadan asla hiçbir adım atmayacağına tabir olunur.

Rüyada Motosiklet Kaskı Görmek

Rüyada motosiklet kaskı görmek, rüya sahibin eğlenceye düşkün olan bir olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi her ne kadar eğlenceye düşkün olsa da eğlence ortamında dahi duracağı yeri iyi bilen bir kişi olduğuna ve bu sebeplerden dolayı da zarar görmediğine delalet eder.

Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı güzel gelişmelerin olacağına, hayatın verdiklerine katlanarak razı olacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin lüks ve raht bir yaşamı olacağına da delalet eder.

Rüyada Miğfer Görmek

Rüyada miğfer görmek, rüyayı gören kişinin cesur ve mücadelelerden kesinlikle korkmayan bir yapısının olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin galibiyet için sonuna kadar savaşabilecek bir karakteri olduğuna delalet eder.