Rüyada Kaşını Kestiğini Görmek

Rüyada kaşını kestiğini görmek rüya sahibinin çok yoğun bir şekilde inandığı ve istediği bazı şeylerden, gönlü kırılarak bile olsa isteyerek vaz geçeceğine delalettir. Genel anlamda özel hayatı işaret eden bir rüyadır. Yani sevilen kişi ile gerek aile anlaşmazlığı, gerek onaylanmayan kişi olması itibariyle ilişkinin sonlanacağı rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Kaşını Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin zor günlerinde kimseden destek görmeden her şeyi tek başına halledeceğine delalettir. Kendi emeği ve alın teri ile zor günlerini atlatacak ve özellikle mesleki hayatında iyi bir noktaya gelecektir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş alınması, rüya sahibinin talihini, kısmetini kendi eliyle itmesine delalettir. Böyle bir rüya gördüyseniz, karar almanız gereken durumlarda tekrar düşünmelisiniz.

Rüyada Kirpik Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında kirpik gören kimsenin ibadetlerinin Allah katında kabul görüldüğü rivayet edilir. İbadetine düşkün biri olduğu kendisine müjdelenmiştir. Ancak rüyasında kirpiklerinin döküldüğünü gören kimsenin dünyevi hayata kendini kaptırdığı ve ahireti unuttuğu tabir edilir.

Rüyada Kaş Çatmak

Küs veya dargın olunan kimseler ile araların tekrar eskisi gibi olacağına delalettir. Bu barış ortamı rüya sahibinin huzurunu arttıracaktır.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Hayırlı bir rüya değildir. Rüyada kaşının döküldüğünü gören kimsenin başkaları tarafından yalan yere suçlanacağı rivayet edilir. Bu olaydan ötürü rüya sahibinin canının sıkılacağı aşikardır. Yalnız rüyalar bir bütün olarak ele alınmadığında yanlış tabirlere sebep olabilir. Bu yüzden daha doğru bir tabir elde etmek isterseniz, rüyanızdaki diğer unsurları da inceleyerek sizin için en uygun olan tabiri bir araya getirebilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın