Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaş dökülmesi, rüyayı gören kişinin ailesinden veya etrafımdakiler den bir kişinin amansız bir hastalığa yakalanacağını veya ölüm haberini alacağını anlatır. Ayrıca bu rüya eğer sevgilisi var ise kişinin sevgilisi ile sorunlar yaşayıp ayrılık seviyesini geleceğine de yorumlanır.
Rüya sahibi eğer evli ise boşanma yaşayabilir, bir erkek kaşlarının döküldüğünü görüyorsa hayatında maddi anlamda bir kayıp olacak demektir. Eğer bir kadın kaşlarının döküldüğünü gördüyse yakın bir zamanda ayrılık yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, rüyayı gören kişinin dini anlamda iyi işler yaptığına delalet eder. Rüyada bir erkek kaş aldırıyor ise rüya sahibi hatalı adımlar atacak ve helal olmayan yollardan para kazanacak demektir. Bir kadın kuaförde kaşlarını aldırdığını gördü ise yardıma ihtiyacı olacağını anlatır. Eğer kadın cımbız ile kaşlarını kendi aldığını gördüyse kimsenin yardımına gerek kalmadan sorunlarını kendi başına halledecek demektir.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, rüyayı gören kişinin annesi veya babasından destek göreceğini anlatır. Eğer kişinin iki gözünün de kirpikleri döküyor ise dinine yüklenecek ve ibadetlerini ağırlık verecek olmasını işaret eder. Bu sayede rüya sahibi Allah katında kabul görecektir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi kişinin uzun zamandan beri tasarladığı seyahati yapmaktan vazgeçeceğini son anda bazı farklı durumlar yaşayacağına delalettir. Rüyada saçının döküldüğünü gören kişi kadın ise bir hastalığa yakalanacak ama hemen sonra şifa bulup kurtulacak demektir. Rüyada saçı dökülen kişi erkekse bir ihanet yaşayacak demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ayşe Özkan

Mağara gibi bir yerdeyim. Yalnız açık bir yer ve yarı belime kadar çıplağım. Yıkanmaya çalışıyorum. Büyük oğlum beni kimse görmesin diye bir şeyler tutmaya çalışıyor. Kız kardeşlerim bana güzel bir elbise giydiriyor. Düğün varmış. Aynaya bakıyorum. Kirpiklerim ve kaşlarım dökülmüş ama tam dökülmemiş. Boyuyorum . Bir de güzel boncuklu bir kolye buluyorum. Kimse görmesin ve sahiplenmesin diye saklamaya çalışıyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?