Rüyada Karınca Öldürmek

Karıncaların bilinçaltınızdaki imgesi; cildinize temasını istemediğiniz, küçük tahrişlere neden olabilen böcekler olduğudur. Rüya literatüründe karıncalar, kolayca geçemeyeceğiniz küçük sıkıntıları temsil eder. Rüyada karınca öldürmek; yapmaktan nefret ettiğiniz küçük ufak sorumluluklardan kurtulmak istediğiniz anlamına gelir. Geleneksel yorumculara göre ise karıncalar bir hanenin bereketidir, onları öldürmek uğursuzluk ve fakirlik getirir.

Rüyada Çok Sayıda Karınca Öldürmek

Rüyanızda gördüğünüz tüm karıncaları öldürmeniz, sonuna kadar problemlerinizi yok etmek de kararlı olduğunuzu gösterir. Bu küçük can sıkıntılarının hepsini ortadan kaldırdığınızda, artık daha serbest bir zamanlama, daha özgür bir bilinç elde edebilir ve endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Ancak, sorunlarınız ile yüzleşmek yerine onları görmezden gelme gibi bir eğiliminiz daha sonraları başınızı tekrar ağrıtacaktır.

Rüyada İşyerinde Karınca Sürüsü

Aslında karıncalar, dünyanın en iyi istilacıları olarak sıralanan, çok çalışan, çok özel bir hayvan kolonisidir ve bu rüya bilinçsizce, iş hayatınızın beklenmedik bir şeye karıştığını hissettiğinizi gösterir. Bu, çalışma durumunuzun stresli hale geldiği ve bir şeyi hızlandırmanız gereğine işaret eder.

Rüyada Canavar Karıncalarla Savaşmak

Hayatımız, minik bakterilere, küçük likenlere, hayatımızın yapısının üzerine inşa edildiği milyarlarca ve tirilyonlardaki küçük canlılara, dünyanın bu küçük yaratıklarına ve sağlığına bağlıdır. Bazı rüyalarda, küçük ve önemsiz sayılan karıncaların, dünyayı yöneten bir deve, canavara dönüştüğü görülür. Küçük ve önemsiz olanın büyük değişiklikleri nasıl getireceğini gösteren karıncalar, rüya sahibinin dikkatini çekebilecek sembollerdir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ramazan koyun

Merhaba, rüyamda evimde milyonlarca karınca ile soframı paylaşıyorduk. Sofraya biz yaklaşınca gidiyorlardı ancak. Biz kalkınca onlarda yiyordu ve yiyecekler hiç bitmiyordu. Bir de oğlum makasla eşofmanımdan Parça kesiyordu ancak o eşofmanı bir başkasından ödünç almışımda ona mahçup oluyordum. Ayrıca karıncalar yiyecekleri bitirmiyordu ama başka bir çöl gibi yerde sanki film sahnesi gibi onları sevmeyen birisi yere düşerse onu yiyorlardı. Yorumlarmısınız