Rüyada Kapılar Görmek

Rüyada kapılar görmek birçok farklı tabire sahiptir. Rüyada kapıda görmek genel itibari ile güveni, şansı, kişinin bahtının açık olduğunu simgeler, olumsuz olarak da rüyada kapı görmek üzüntü ve kederi simgeler.

Rüyada Ev Kapısı Görmek

Rüyada ev kapısı görmek kadınları simgeler. Rüyada kilitli kapı görmek bekâr kızları işaret ederken, rüyada açık kapılar ise bolluğa, berekete ve haneye gelecek rızka işaret eder. Rüya sahibinin kazancının her geçen gün artacağına ve uzun bir süre maddi açıdan zorluk yaşmayacağına delalet eder. Rüyada açık kapıyı kapamak veya kapalı bir kapı görmek kişinin bu günlerde her konuda engellerin çıkacağına ve bu zorlukların üstesinden gelmek için uğraş vereceğine yorulur.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüyada demir kapı görmek eğer rüyayı gören kişi tarafından kilitleniyorsa bekâr bir kız ile yuva kuracağına, hayırlı bir haber almaya ve güzelliklere işaret eder.

Rüyada Evin Kapısının Genişlediğini Görmek

Rüyada evin kapısının genişlediğini görmek evde sözün geçen kişinin sağlam bir duruşu olduğuna, evdeki herkesin ona saygı duyduğuna ve bu kişinin tüm sorunları çözmekte zorlanmadığına delalet eder. Evde sözü geçen kişinin güzel ahlak sahibi, gönlü bol biri olduğuna da işaret eder.

Rüyada Kapının Yerinin Değiştiğini Görmek

Rüyada kapının yerinin değiştiğini görmek bu evde yaşayan ailede büyük değişiklikler olacağına, ev ahalisinin tabiatının değişeceğine ya da yakın zamanda taşınma kararının verileceğine de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın