Skip to Content

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüyada kapı kilidi görmek, rüya sahibi için farklı anlamlar içerir. Bunlardan bir tanesi rüyayı gören kişinin eskiden olduğu gibi düşüncesiz, sorumsuz, havai bir şekilde davranmayacağını, serseri hayatından uzaklaşıp daha disiplinli, düzenli, ne istediğini bilen bir şekilde hareket edeceğini anlatır. Rüyada kapı kilidi görmek kişinin net bir bakış açısına sahip olacağını anlatmaktadır. Ayrıca kişinin bundan sonraki tek amacının işini tam manası ile, düzgün bir şekilde yapmak olduğunu bildirir. Kişi eski boş hayatından kurtulup hem kendisi için hem toplum için yararlı bir yaşam sürmeye çalışacaktır diye yorulur.

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde yaptığı işlerden dolayı itibarlı bir Saygın bir insan olduğunu, sevilen, sayılan bir karakterde olduğunu anlatmaktadır. Rüya sahibi alnının akı ile elde ettiği makamını koruyacağına yorulur. Kişinin asla hak yemediğini ve hakkını da yedirmediğine delalettir. Kişi yerini ve koltuğunu kaybetmemek için uğraş verir demektir. Yani bu rüya kişinin etrafında mert, namuslu şerefli, güvenilir bir insan olduğuna yorulmaktadır.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak, rüya sahibinin ettiği dualarının yavaş yavaş kabul olacağına başarının adım adım ona yaklaşacağına, eski zor günlerin yerini her anlamda daha rahat bir zamanın alacağına delalettir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra huzurlu bir dönem içine girecektir. İstekleri birer birer kabul olacaktır. Kısacası kişi hem ruhsal anlamda hem de somut olarak rahatlayacak demektir.