Rüyada Kapalı Birini Açık Görmek

Rüyada kapalı olan birisini açık bir şekilde görmek kişinin işlemek üzere olduğu büyük günahlara ve hatalara düşmeye işaret eder. Rüyada kapalı birini açık görmek hayırsız işler şeklinde yorumlanır. Tanımadığınız birisinin bu şekilde rüyanızda görülmesi iki yüzlü bir insan ile karşı karşıya olduğunuzu da size gösterebilmektedir. Çevresine iyi görünümlü ancak içten pazarlıklı olan insanlar da bu rüyanın tabirleri arasında yer almaktadır.

Rüyada Kapalı Birinin Kendisini Açık Görmesi

Rüyasında kendisini açık gören ancak gerçek hayatında kapalı olan kişilerin ibadetlerinde bazı eksiklikler olduğu söylenir. Saçları açık olarak görmek kapalı olunmasına rağmen dinin gerekliliklerinin yerine getirilmediğine yorulur. Bacakları açık olarak görmek ise tesettürde bazı eksikliklerin olduğuna işaret eder.
Göğüsleri açık görmek, dar giyinmek ve göbeği açık görmek ise kişinin harama baktığına veya haram işlemesine işaret eder. Rüya aynı zamanda hatalar yapmaya ve günah işlemeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapalı Bir Kadın Görmek

Rüyada dinin emrettiği şekilde kapanmış olan bir kadın görülmesi hayırlı ve ahlak sahibi bir insana işaret eder. İyi bir kadını sembol eden bu rüya, rüya sahibi kişinin benzer özelliklere sahip bir kadın ile tanışarak arkadaş olacağına da işaret eder. Dinin emrettiği şekilde kapanmayan bir kadının görülmesi ise günah işlemeye ve büyük hatalar sonrasında sıkıntılı günlerin geleceğine işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Adem

Sevgilim kapalı biri ama onu rüyamda saçları açık bir şekilde gördüm başka zaman yine açık saçık giyindiğini gördüm ikinci sefer görüyorum böyle bir rüya anlamı nedir tam olarak teşekkürler

Aylin Ayatova

Salam Aleykum. Ben hicaplı biriyim. Rüyamda kendimi açık yani kapanmamış şəkildə gördüm. Bu neye işaretdi.

Ecmail Çalış

Merhaba. Kapida odemeniz varmi? Siparis icin Size ulasa bilecegimiz numara varmi?