Skip to Content

Rüyada Kan Vermek

Hayra yorulan rüyalardandır. Rüyasında kan verdiğini gören kimsenin hastalığına şifa, can sıkıntısına neşe, talihsizliğine açık baht rivayet eden bir rüyadır. Rüyada kan vermek rüya sahibinin hayata karşı yaşama isteğinin gün be gün artacağını işaret eder.

Rüyada Kan Almak

Rüyanızda sizden kan alındığını görüyorsanız, kan alan kişiyi de tanıyorsanız eğer o kimsenin size bir garezi olduğu rivayet edilir. Rüyada birinden kan aldığınızı gördüyseniz, sizi sevmeyen, düşman olarak gören bir kimseye karşı başarı elde edeceğiniz işaret edilmiştir.

Rüyada Kan Kustuğunu Görmek

Hayra yorulmaz. Vicdan azabı çekileceğine alamettir. Pişmanlık duyulduğunu tabir eden bu rüyada, pişmanlıklarınıza son verebileceğiniz rivayet edilir. Başka bir tabire göre ise hastalıklardan uzaklaşmayı, şifayı işaret eder.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyasında kan tükürdüğünü gören kimsenin arkasından dedikodusunun yapıldığı rivayet edilir. Bu durumda çevrenizdeki insanlar ile neler paylaştığınıza dikkat etmeniz faydalı olabilir.

Rüyada Kan Bağışlamak

Rüyasında kan bağışladığını gören kimsenin gönlündeki kederden, dertten kaynaklanan karanlıkları atacağı ve rahatlayacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin yoksul bir kimse olması, maddi gelir elde edilebilecek yeni olanaklara sahip olacağına, orta halli olması ise zenginleşeceğine işaret eder.

Rüyada Gözün Kanlanması

Hayra yorulan rüyalardan değildir. Rüyadagözün kanlandığını görmek, rüya sahibininhak etmediği mala emek vermeden sahip olmaya çalışacağına delalettir. Sadecekendisini değil çevresindeki insanları da benzeri günahlara sürükleyeceği rivayet edilir. Böyle bir rüya gördüyseniz, ibadetlerinizi yapmaya çalışın ki gönlünüz ferahlansın. Kararlar alırken daha dikkatli olmanızda da fayda vardır.