Rüyada Kalemlik Görmek

Rüyada kalemlik görmek kişinin hayatında yaşayacağı problemlere ve bunları çözmek için çok çaba sarf edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin saygınlığını kaybedeceğine, duruşunu bozacağı durumlar yaşayacağına, kaybedilecek makama işaret eder. Kişinin maddi anlamda sarsılacağına, maddi kaynaklarının azalacağına, bazı borçlara gireceğine, ufak tartışmalara ve huzursuzluklar yaşanacağına ancak tüm bunların üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada Kalemlik Almak

Rüyada kalemlik almak hayra yorulmaz. Kişinin altına imza attığı işlerden beklediği sonuçları alamayacağına, inandığı ve referans olduğu kişilerden zarar göreceğine, inandığı ortaklıkların bozulacağına ve maddi açıdan kişiyi kayba uğratacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yaptığı mesleğin hakkını verdiğine, güzel işler ortaya çıkarmak için elinden geleni yaptığına, çok zaman harcadığına işaret eder.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek, kişinin beklenmedik güzel süprizlerle karşılaşacağına, çok mutlu olacağına, hayallerinin birer birer gerçek olacağına, kişinin hayata olan inancının artacağına işaret eder. Rüya sahibini bekleyen büyük mutluluklara, gülümsemelere ve hayatında olacak olumlu değişimlere, haneye gelen sevince ve huzura delalet eder.

Rüyada Çantada Kalem Görmek

Rüyada çantada kalem görmek rüya sahibinin her daim içinde olan sanatçı, şair, yazar olma isteğinin olduğuna bu şekilde kendini daha iyi ifade edebileceğine inandığına yorulur. Kişinin hayallerinin peşinde gitmek için bazı adımlar atacağına ve alanında çok başarılı bir kimse olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın