Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak ilim ile tabir edilir. Rüyasında kalem alan kişi ilim irfan sahibi bir kimse olacaktır. Çalıştığı ve uzmanlaşmak istediği bir saha varsa, bunun hakkını verecek donanıma erişecektir. Aldığı kalemi elinde tutan kişi için bu rüya, hasretini duyduğu bir şeye ya da bir kimseye kavuşacak ve bunun mutluluğunu yaşayacaktır.

Rüyada Hediye Bir Kalem Almak

Rüyada bir kalemin kendisine hediye edildiğini gören kişi için hayırla elde edilecek kazanç, başarıyla sonuçlanacak bir iş söz konusudur. Bazı tabirciler bu rüyayı, istenilen bir işe girmek olarak yorumlar.

Rüyada Kalem Kırmak

Rüyada bir kalemi kırdığını gören kişi hayal kırıklığı yaşayacaktır. Umut ile beklediği bir mesele hüsran ile neticelenecek, emek verdiği bir çalışma heba olup gidecek, hayır sandığı bir konunun şer olduğunu görecektir. Bu rüya, rüya sahibi için olumsuz haberlerin ve neticelerin işaretidir.
Başka bir rivayete göre ise bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki insanların övgüsüne mazhar olacak bir işi hakkıyla başarmayı ifade eder.

Rüyada Kalemle Yazı Yazmak

Rüyada aldığı bir kalemle yazı yazdığını gören kişi için çok mutlu olacağı bir haberin yaklaştığı söylenir. Rüya sahibinin dileği gerçekleşir. Beklediği netice onu mutlu edecek şekilde olur.
Kalemle yazdığı şeyi okuyabiliyorsa bu, rüyayı daha da hayırlı yapar. Yazdığını okuyamıyorsa, bu rüya hayra alamet değildir. İşinde zarara, malında eksilmeye, huzurun kaçmasına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın