Rüyada Kalaycı Görmek

Rüyada kalaycı görmek, ünlü rüya yorumcuları tara­fından değişik şekilde yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada kalaycı görmek, insanların eşyasını süsleyen (ziynet ve­ren) ve onları kendisine çeken bir kimseye benzetmeye işaret eder demiştir.

Bazı yorumcular ise,

Rüyada kalaycı görmek, hile yapan, aldatan, hilekar bir adama işaret eder. Çünkü, malın ayıbı­nı örterek, eksikliğini gizleyerek, kusurlarını kapayarak müşterilerini aldatan kimseye işaretle yorumlamıştır.

Bazı yorumcular da, rüyada kalaycı görmek, iyilik yapan, insanların (halkın) eşyasını temizleyen doğruluk üzere gi­den ve insanlara yardımcı olan bir kimseye işaretle yo­rumlamışlardır.

Bazen de kalaycı görmek, iyilik ve doğruluk sahibi biri ile tabir olunur.

Yine rüyada görülen kalaycı, vaaz ve nasılhatıyla insanların kalplerini temizleyen, onlara doğru yolu gösteren âlim ve vaize işaret eder.

Yine rüyada kalaycı görmek, bazen kötü kazanca; bazen de rüya sahibinin çalışma ve gayretinin çok olmasına işaret eder.

Bazen de rüyada kalaycı görmek, söylediği sözden utanmadığına, söz ve işinde sebat ve metaneti olmamasına işarettir.

Rüyada görülen kalaycı, zayıf ve düşkün kimsedir.

Rüyada görülen kalaycı, insanların eşyasına süs veren ve kendisine çeken bir kimsedir. Bazıları da, kalaycı, iyilik ve doğruluk sahibi bir kimsedir, dediler. Bazen de, hilekar ve malının ayıbını müşteriden saklayan kimseye yorumlanır, demişlerdir.

Kalaycı, vaaz ve nasihatiyle insanların kalplerini temizleyen alim ve vaizdir.

Rüyada kalaycı görmek, kötü kazanca, bazen de rüya sahibinin çalışma ve gayretinin çok olmasına yahut söylediği sözden utanmadığına, söz ve işinde sebat ve metaneti olmamasına yorumlanır.

Rüyada görülen kalaycı, zayıf ve düşkün kimsedir.

Bir yanıt yazın