Rüyada Kahve Falı Görmek

Rüyada kahve falı görmek iyiye alamet değildir. Bu rüya ya rüya sahibinin ya da çevresindeki birinin yalan yanlış sözlere, aldatmacaya, sahtekârlığa meyledişine işarettir. Rüya sahibi bunları yapıyorsa, bu rüya ona bir ikazdır. Eğer kendisinin böyle kötü davranışları yok ise etrafındaki böyle bir kişiye karşı dikkatli olmalıdır.
Bir başka yoruma göre ise rüyada kahve falı görmek gereksiz meselelerle meşgul olup, vaktini olmadık sözler ya da işler için heba etmek şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı baktığını görmek yalan söz, hileli hareket, içiyle dışı bir olmamak şeklinde tabir edilir. Bu rüya sözüne güvenilmez bir kimseye, iyilik yapmak yerine kötülük yapmayı tercih etmeye delalettir. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini işaret eden haberci bir rüyadır.

Rüyada Kahve Falı Baktırmak

Rüyada kahve falı baktırdığını görmek rüya sahibinin çevresiyle alakalı problemlere işarettir. Rüyayı gören kişinin etrafında, ailesinde ya da dost saydığı kişiler içinde kalbi kötü bir kişi vardır. Bu kişinin yalan sözleri, dedikoduları ve hatta iftiralarıyla muhatap olabilir. Yine benzer bir yoruma göre, kötü tabiatlı bir kişi, rüya sahibine karşı çok fazla hasetlik beslemektedir. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.
Başka bir yoruma göre ise rüya sahibi farkında olduğu halde boş konuşan, lüzumsuz işlerle uğraşan, kötülük yapmaktan rahatsızlık duymayan bazı kişilerle ahbaplık etmektedir. Bu kişilerden uzak durmazsa uğrayacağı zararlar vardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın