Rüyada Kahvaltı Hazırlamak

Rüyada kahvaltı hazırlamak, rüyayı gören kişinin kendisine yakın olan biri ile beraber ortak bir işe gireceğine ve bu işin yoluna gideceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna girmesi ile mutlu olacağına, feraha ereceğine, huzur bulacağına tabir olunur. Bazı âlimlere ise rüya kahvaltı hazırlamayı uzun bir yolculuğa çıkılacağına yorumlarlar. Yapılacak olan yolculuğunda hayırlara vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Yaptığını Görmek

Rüyada kahvaltı yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin yolculuk yapacağına yorumlanır. Rüyada kahvaltı yaptığını gören kişi yaşamında alacağı bazı kararlar ile yeni bir yön ve yeni bir akış kazanacağına delalet eder. Rüyada kahvaltı yaptığını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin her hangi bir hastalığı var ise şifa bulmaya, dileklerinin gerçekleşmesine ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kahvaltı Sofrası Görmek

Rüyada kahvaltı sofrası görmek, rüyayı gören kişinin görmüş olduğu kahvaltı bol içeriğe sahip olan bir masa sergiliyor ise gerçek yama da zenginliğe ve bolluğa kavuşmaya delalet eder. Bolluk ve bereketin hanesinde olacağına delalet eder. Rüyada görülen kahvaltı içerik olarak az olan sade bir kahvaltı ise aynı şeklide rüya sahibini de sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, giderinin azalacağına da delalet eder.

Rüyada Birisi ile Kahvaltı Ettiğini Görmek

Rüyada birisi ile kahvaltı ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin kahvaltı ettiği kişi arkadaşı ise bu kişi ile dostluğunun artacağına delalet eder. Rüyada ailesi ile kahvaltı ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin huzuru ve mutluluğu bulacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ebru Budak

Rüyamda evde akrabalarla temizlik yapiydum bu ne anlama geliyor

İlhan

Ölmüş annem, babam ve üç kızımla ben birlikte lokanta gibi bir yere kahvaltıya gidiyoruz. Annemle babamı bir masaya oturtuyorum. Masa küçük ve sandalye eklemek istiyorum ama masa ve sandalye ararken bir türlü hepimizin oturacağı bir masa düzeni kuramıyorum. Sonra annemle babam sanki yokmuş gibi kızlarımla oturacağım bir masa arıyorum ama bulamıyorum. Sinirleniyorum. Bu arayış içindeyken bir masa örtüsü yada buna benzer bir örtü kirleniyor. Görevli benden 50 lira para istiyor. Elimi pantolon cebime sokuyorum. Hiç para yok ama sonra aynı cebe sokuyorum. Katlı çok sayıda kağıt para çıkarıp içinden 50 lirayı görevli bayana veriyorum. Bu olay sırasında çocuklarım yanımda değiller ve onları buluyorum, buradan ayrılacağız diyorum. Büyük kızım şimdi 33 yaşında ama rüyamda 15-16 yaşlarında bir şey söylüyor. Tam hatırlamıyorum. Öyle bir şiddetli karşı çıkış veya bağırma şeklinde değil ama ben ona bir tokat atıyorum. Bu davranış hiç yaptığım bir şey değildir. O tokattan sonra uyanıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?