Rüyada Kaçmak Saklanmak

Rüyada kaçmak saklanmak rüya sahibinin hayatında yaşamış olduğu olayların etkisi ile hala korku içinde olduğunu anlatır. Eğer rüyada saklandığınızı gördü iseniz hayatınızda uzak durmak istediğiniz bir insan var demektir. Bu insandan uzak durmak isteme sebebiniz size zarar verecek olmasından korkmanızdır. Eğer kaçtığınızı gördü iseniz hayatınızda tehlikeli diye nitelendirilebilecek bir olaylardan kendinizi uzak tutacağınıza ve asla zarar görmeyeceğinizi anlatır.
Rüyada bir şeyden kaçıp bir yere saklandığınızı gördü iseniz hedeflerinize ulaşacaksınız demektir. Gizli saklı yaptığınız işlerde başarılar sağlayacak yakınlarınızı sevindireceksiniz demektir.

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak hayatınızda var olan düşmanlarınıza karşı başarı sağlayacaksınız anlamına gelir. Rüyada köpekten kaçarken b,r yere saklandığınızı gördü iseniz aklınızı ve mantığınızı en iyi şekilde kullanıp kötü bir durumdan akıllıca kurtulacaksınız demektir. Eğer rüyadaki köpek havlıyor ise düşmanınız tehlikelidir. Havlamıyorsa bu düşman sinsi, belki de hiç tahmin etmeyeceğiniz biridir.

Rüyada Saklanmak

Rüyada saklanmak rüya sahibinin genel davranış ve yaşam tarzı itibari ile hep sinsi ve dürüst olmadığına delalettir. Yaptığı her işi gizli yürütür ve etrafına karşı güvensizdir. Kazandığı paranın helal olmadığına işaret eder.

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak rüyayı gören kişinin istediği terfiyi yakın zamanda alacağını anlatır. Beklediğinden de önce aldığı bu terfiden sonra rüya sahibi emri altında birçok insan çalıştıracak demektir. Eğer amir olmak isteyen biri iseniz bu hayalinin kısa zamanda gerçek olacak diyebiliriz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın