Rüyada İsyan Etmek

Rüyada isyan etmek hayra yorulmaz ve kişinin inancının azalacağına, birçok sıkıntı ile aynı anda yüzleşeceğine delalet eder. Her bakımdan kötü anlamlar içerir ve rüya sahibinin ailesinin dağılacağına, zorluk ve sıkıntı çekeceğine, düşman edineceğine, uğursuzluğun hayatına hakim olacağına, her işinde bir sıkıntı, engel çıkacağına, mutsuzluğa, kısmetsizliğe, bereketsizliğe, zor geçim etmeye, borca girmeye, maddi açıdan zayıflamaya, gelirin azalmasına, edilen zararın toparlanmasının zaman alacağına ve üzüntü ile geçen endişe dolu günlere işaret eder.

Rüyada İsyan Etmek

Rüyada isyan etmek kişinin Allah yolundan şaştığına, dünya hayatına aldanıp ahret hayatı için çalıştığına, birçok günaha girdiğine, tövbe etmesi gerektiğine, rüya sahibinin kendi hatalarını başkalarınınki gibi göstermeye çalıştığına, kişiyi sevmeyenler için uygun şartların olduğuna ve düşmanlarının bunu kullanarak kuyusunu kazacaklarına, arkasından iş çevirecek kimselerin varlığına ve küslüklerin artacağına, tartışmalara ve kavgalara delalet eder.

Rüyada İsyan Edenleri Görmek

Rüyada isyan edenleri görmek rüyayı gören kişinin çevresinde ikiyüzlü kişiler olduğuna, yanlış arkadaşlıklar kurduğuna ancak yakın zamanda bunları fark edeceğine ve dostu ile düşmanını ayırt edeceğine delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin İslam karşıtı kişiler ile bir olduğuna ve bu durumun kişinin imanını zedelediğine, inancını zayıflattığına delalet eder. Ayrıca bu rüya düşmanlardan gelecek zararlara ve iş hayatında kişiyi rahatsız edecek bazı sorunların olacağına ve mutsuz, huzursuz çalışılacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın