Rüyada İstediğini Görmek

Ismarlama bir rüya, normalde yaratılamaz, ancak bilinçaltınız ile oynayarak veya istiare tekniği ile istediğiniz bir şeyi görmeniz mümkün olabilir. İstihare uykusu, istihareye yatmak, istihare namazı ve duası gibi kavramların oluşturduğu bir dinsel ritüel uygulaması ile bazı istekleriniz hakkında ön bildirim almak için indeksimizde yer alan ‘rüyada istihare görmek’ başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyanızdaki karakterleri, kişilerini görmek için hatırlanması gereken önemli şey, o gerçek kişiyi hayal etmenize karşın, onlarla yaşadığınız anılarınız, izlenimleriniz, olaylarınız ve hatta onlarla ilgili sezgileriniz tarafından oluşturulan canlı bir görüntüdür. Bu anıları yaşayan parçanızdır ve sizi içten etkilemektedir, bu yüzden onları düşünmeye odaklanarak rüyalarınıza yerleştirebilirsiniz.

Rüyada Çok Zengin Olduğunu Görmek

Eğer normal yaşantınızda da para sizin için çok önemli bir ayrıcalık olarak duruyor ise muhtemelen rüyalarınızda sıklıkla çok zengin ve varlıklı olduğunuzu görebilirsiniz. Ayrıca rüyalarda kendinizi üst düzeyde zengin görmeniz her zaman aynı paralelde, olumlu olarak gerçekleşmeyebilir.

Rüyada Delirdiğini Görmek

Çok yoğun baskı ve stres altında görebileceğiniz türden rüyalardır. Bilinçaltınız size kontrolü elinizden bırakmamanızı ve zihin sağlığınız için dinlenmeniz gerektiğini söyler.

Rüyada Araba Aldığını Görmek

Gerçek hayatta küçük bir çikolata almaktan uçak almaya kadar insan istekleri sınırsızdır. Hayatınızda öncelik verdiğiniz, ilgi alanlarınıza giren eşyalar sıkça rüyalarınıza girer. Eğer araba almayı çok istiyor ve sürekli otomobil modelleri ile ilgileniyorsanız istediğiniz bir şeyi rüyanızda görebilirsiniz. Ancak bu rüyaların bir kurgu film olduğunu unutmamalı, boş ümitlere kapılmamalısınız.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın