Rüyada İşediğini Görmek

Rüyada işediğini görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Özellikle de rüya sahibinin doğru yoldan saparak yanlış işler yapmasına delalet eder. Yalan söylemesine, suç ve günah işlemesine hatta yapması gereken dini yükümlülüklerini yerine getirmemesine işaret eder. Böyle bir rüya gören rüya sahibinin eski güzel huylarını bırakarak adeta sorumsuz ve kötü niyetli insanlar gibi hareket etmesi anlamına gelir.

Altına İşediğini Görmek

Kişinin rüyasında altına işediğini görmesi, onun hayallerine ve arzu ettiği dileklerine kavuşması anlamına gelir. Mevcut borçlarından ve tüm maddi sıkıntılarından kurtulmasına delalet eden bu rüya kişinin kariyerinde de büyük başarılara imza atacağı anlamına gelir. Artık sıkıntılı ve stresli günlerini geride bırakacaktır.

Tuvalete İşediğini Görmek

Bir kimse rüyasında tuvalete işediğini ve hatta bunu yaparken etrafı kirlettiğini görüyorsa, bu onun zengin bir hayata kavuşacağı anlamına gelir. Var olan maddi sıkıntılarının son bularak son derece kolay bir şekilde zengin olacağı ve artık refah içinde bir hayat süreceğine delalet eder.

Ayakta İşediğini Görmek

Bir kişi rüyasında ayakta işediğini görüyorsa bu onun maddi anlamda ciddi zararlara uğrayacağına delalet eder. Üstelik bunu yaparken bile bile olmayacak işlere para yatıracağı anlamına gelir. Giriştiği bu işlerden bir hayır gelmeyeceği gibi herhangi bir kazanç da elde edemeyecektir. Hatta elindeki avucundakini de bu sebeple kaybederek ciddi maddi sıkıntılara düşeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın