Rüyada İşe Geç Kalmak

Rüyada işe geç kalmak kişinin iş hayatındaki zorluklara ve işvereninden duyacağı olumsuz, hoş olmayan sözlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin yöneticisinden bazı olumsuz eleştireler alacağına, bu durumun kişinin motivasyonunu olumsuz bir şekilde etkileyeceğine, işten çıkarılmaya kadar gideceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayatının yolunda gitmesinden dolayı bazı korkularının olduğuna,  işini ve mutluluğunu kaybetmekten tedirginlik duyduğuna delalet eder. Rüya sahibinin bu noktaya gelmek için çok emek verdiğine bu nedenle hiçbir şey için tahammülü olmadığına yorulur.

Rüyada İşe Kalmak Yüzünden Azar İşitmek

Rüyada işe kalmak yüzünden aza r işitmek, gerçek hayatta çalışma hayatında bazı problemler yaşanacağına, kişinin sorumluluklarını tam olarak yerine getirmemesi sebebiyle uyarı alacağına delalet eder. Rüya sahibinin işini olması gerektiği yapmamasından ötürü beklediği pozisyon için terfi almayacağına da işaret eder.

Rüyada İşe Kalmak ve Kovulmak

Rüyada işe kalmak ve kovulmak rüya sahibinin hem iş hem de sosyal hayatında baş gösterecek sorunlara işaret eder. Kişinin iş hayatındaki sıkıntıların sosyal hayatını da etkileyeceğine, kişinin yeterince dikkatli bir kişi olmamasından kaynaklanan bir sorun sebebiyle uyarı alacağına, yöneticisi ile büyük sorunlar yaşayacağına, ufak tartışmalar olacağına ve bunun sonucunda kişinin işinden olma ihtimali ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin bilinçaltına yer eden endişe ve korkuların  ortaya çıkış biçimdir bu nedenle kişinin iş hayatında daha dikkatli hareket etmesi gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın