Rüyada İş Bulmak

Rüyada iş bulmak, rüyada iş aramak; psikolojik olarak değerlendirilir ise kişinin geçimini sağlamak için gerçekte bir işi olmayıp iş aradığına ve çok zorlandığına, manevi anlamda da biçare olunduğuna gösterge sayılır. Bir işinin olmaması, geçimini temin edememesi doğal olarak insanın kaygılı olmasına, ümitsizliğe düşmesine, stres yaşamasına nedendir ve rüyada iş bulmak kişi için bir umut göstergesidir.

Rüyada iş bulmak, gelecek ile ilişkilendirilir ise işsiz bir insanın yakın zamanda bir iş bulacağına ve hayatının düzene gireceğine yorumlanır. Gerçekte çalıştığı bir işi olduğu halde bu rüyayı gören kişi ise mevcut işinden memnun değildir, başka bir iş aramak düşüncesi beyninde yer etmiştir veya beklentileri çok yüksek olup daha iyi fırsatlar peşindedir.

Rüyada İyi Bir İş Bulmak

Rüyasında iyi bir iş bulmak; kişinin mevcut durumunda beklenmedik bir şekilde iyileşmeye, farklı bir işe veya iş yeri içindeki başka bir pozisyona getirilmeye, sevinilecek maddi getirilere yorulur.

Rüyada Kötü Bir İş Bulmak

Rüyada kötü şartlar altında, düşük ücretle çalışması istenen bir iş bulmak; kişinin istemediği bir işte çalışacağına, işinde istemediği bir iş ile meşgul olacağına, iş şartlarından memnun olmamaya veya manevi anlamda ruhani sıkıntıya girileceğine varsayılır.

Rüyada İki İş Bulmak

Rüyada iş aradığını ve iki ayrı iş bulduğunu görmek; hayırlara yorulur. Rüyada iki farklı iş bulduğunu gören kişi, bu ikisi arasında karar veremiyor ise özel hayatında iki farklı kısmet arasında kalmış, kalacak demektir. Bu rüya, aynı zamanda işte sorumluluğun artmasına, geçim darlığına da yorumlanır.

Rüyada Masa Başı İş Bulmak

Rüyada ofis, yazıhane, büro gibi bir işte çalışmak için iş bulmak; rahat ve kolay yollardan para ve geçim temin etmeye tabir edilir. Rüyada masa başı işinde temiz, beyaz gömlek giymiş olmak da rüyanın kuvvetini arttırır.

Rüyada Ağır İş Bulmak

Rüyasında bir iş bulduğunu ama bu işin ağır, beden gücü ile yapılan bir iş olduğunu görmek; geçimini sağlamak için katlanılacak fedakarlıklara, baş eğmeye, gücünden düşmeye veya emeği ve hakkı ile kapasitesi kadar çalışabilecek olduğuna yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın