Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyanızda birisinin intihar ettiğini görürseniz, muhtemelen başka bir kişi tarafından üzerinize çekilen bu etkiden kaçmaya çalışıyor olabilirsiniz. Rüyada intihar senaryoları, bir sunum işaretidir, iş veya ilişki intiharını tasvir edebilir, ancak gerçek hayatta hiçbir şekilde intihara bağlı değildir.

Rüyalarda cinayet ve intihar metaforları, bilinçli seçimle ancak bir miktar karşılanabilen büyüme ve gelişme sorunlarını sembolik olarak tanımlamak için ortaya çıkma eğilimindedir. Rüyada intihar eden birini görmek; öfkenize sebep olan etkenleri kabullenmek yerine, kendi duygularınızın bir bölümünü yok ederek, içten içe büyüyen öfkenizin işareti olabilir.

Rüyada Tanıdık Birinin İntihar Etmesi

Rüyanızda tanıdığınız birinin intihar ettiğini görmeniz, çoğu zaman hayatınızdan çıkacağını umduğunuz kişileri veya gerçekten çok bağlı olduğunuz (anneniz, eşiniz, çocuğunuz gibi) yakınlarınızı kaybetme endişenizi gösterir. Geleneksel rüba yorumlarında bu rüya, gördüğünüz kişi ile yakın zamanda görüşeceğinize yorumlanır. Bazı kültürlerde ise rüyada intihar eden birisini görmek; sevilen birinin ölümünü işaret edebilir.

Rüyada Anne ve Babanın İntihar Etmesi

Anne ve babanızın intihar ettiklerini gördüğünüz bir rüya hayatınızda bir dönüşüm geçireceğinize işarettir. Anne ve babanızla olan ilişkiniz yeni bir aşamaya gelebilir. Annenizin intiharı ile ilgili bir rüya; anaç veya dişi yönünüzün “ölümü” veya yara alması anlamına gelebilir.

Rüyada İntihar Eden Birini Kurtarmak

İntihar, zihinsel çatışmaları temsil edebileceğinden, intihar hayalleri çoğu zaman iyi bir işaret değildir. Başka birinin intiharı acı ve başarısızlığı ön plana çıkarır. Ayrıca, kendi ihmallerinizden dolayı acı çekebileceğiniz anlamına gelir, bu da size kompleks ve endişe getirir. Rüyada intihar ederseniz, karşınıza gelen büyük bir tehlike yaşamanız olası olabilir, bir başkasının intiharı; pişmanlığa ve suçluluk duygusuna nedendir. Eğer rüyanızda bu simgeyi intihardan kurtarırsanız henüz emin olmadığınız duygularınız ile yüzleşmeniz gerekecektir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın